O nás

Výuka všech kurzů pro veřejnost a kurzů pro školáky se koná v provozovně  v centru Ostravy v našich útulných učebnách.

Především pro úsporu času a flexibilitu lekcí zabezpečujeme skupinovou, nebo individuální výuku zaměstnanců firem, kdy lektoři docházejí přímo na jednotlivá pracoviště.  Výuka je zaměřena na potřeby dané firmy (reference našich současných klientů k dispozici).

Umístění do příslušných kurzů je limitováno max. počtem 7 studentů. U většiny kurzů tvoří však skupinku 4-6 osob.

Vážení potencionální studenti,
dovolujeme si Vám prezentovat několik bodů, které by Vám mohly napomoci při volbě jazykové školy, ve které se rozhodnete studovat.

1. Snažíme se Vám hlavně co nejpravdivěji popsat námi nabízené služby, na jejichž kvalitu velmi dbáme. V našich propagačních materiálech nehlásáme, že jsme nejlepší, největší apod.

2. Vždy dodržíme stanovený počet studentů, který v našich výukových skupinách nepřekračuje počet 7 bez předešlé domluvy.

3. Ve vedení jazykové školy nejsou prodejci „produktu", jehož vlastnosti důkladně neznají.

4. Snažíme se, aby příjemné prostředí našich učeben připravených pro výuku v malých skupinách napomáhalo přátelské a tvůrčí atmosféře.

5. Nabízíme Vám jazykový kurz za úměrnou cenu, za kterou se neskrývá vysoký počet studentů ve skupině, nebo neprofesionální, nekvalifikovaný lektor.

6. Kolektiv vyučujících naší jazykové školy tvoří zkušení, příjemní lidé, kteří vždy velice rádi a ochotně poradí a pomůžou s veškerými Vašimi dotazy. Při výuce jsou vám nápomocni a není třeba mít obavy z neúspěchu

 

...několik dalších poznatků závěrem...

1/ Předem se pečlivě informujme na všechny informace o Vámi vybraném jazykovém kurzu, dotažte se na sekretariátě apod.

a/ zejména na počet lidí ve skupině - ideální počet lidí ve skupině je 6 - 9 studentů, čím méně lidí, tím lépe pro Vás

b/ používané učebnice a další studijní materiály - zastaralé či nekvalitní studijní materiály a neustále opakování stejných témat vás rozhodně motivovat nebudou

c/ jaké výukové metody a pomůcky bude učitel využívat - neúměrně velké, nebo naopak žádné využívání audio/video techniky při výuce, nesystematičnost výuky patří mezi časté chyby v jazykových kurzech

2/ Nepřihlašujte se do kurzu pro úplné začátečníky, pokud už máte alespoň základní znalosti studovaného jazyka. Věčné opakování prvních lekcí Vás bude nudit a ztratíte chuť do studia dříve, než se v hodinách začne dít něco pro vás nového a zajímavého.

3/ Nevěřte tomu, že se jazyková znalost do vás dostane pomyslným „trychtýřem do hlavy„ prostřednictvím různých super metod a bez vlastního úsilí.... Všechny výukové metody mohou zvýšit Vaši koncentraci nebo motivaci ke studiu, ale studovat musí každý sám.

Rychlý kontakt Rychlý kontakt:

Telefon:
+420 603 272 973
+420 603 202 768

E-mail:
jcsvet@jcsvet.cz

Adresa:
Dr. Šmerala 6
702 00, Ostrava - centrum

Aktuality Aktuality:

Zápis do jazykových kurzů 2014/2015

Zápis do jazykových kurzů 2014/2015

16. 3. 2014Mnoho termínů konání od 7 do 19 hodin. Výuka ve skupinách 6 - 9 osob. Pomaturitní studium AJ. Příprava k mezinárodním certifikátům. Individuální výuka. Vzdělávací programy na míru firmám. Kvalifikovaní čeští lektoři a rodilí mluvčí....

pokračování »

Spuštění nových webových stránek

Spuštění nových webových stránek

29. 1. 2014Dnes byly spuštěny zcela nové webové stránky našcho jazykového centra - jcsvet.cz......

pokračování »

Jazyky Jazyky:

Jazykové centrum Svět - Váš klíč do světa a k profesnímu úspěchu
Telefon: +420 603 272 973, +420 603 202 768   •   E-mail: jcsvet@jcsvet.cz, silvie.jati@jcsvet.cz